Informator Wrocław

Sylwester 2017/2018 na Rynku we Wrocławiu. Czego możemy się spodziewać?

Sylwester 2017/2018 na Rynku we Wrocławiu. Czego możemy się spodziewać?

Sylwester 2017/2018 na Rynku we Wrocławiu. Czego możemy się spodziewać?
29 listopada
20:55 2017

Sylwester to jeden z tych dni w roku, na który czekamy praktycznie wszyscy – czasem już na kilka miesięcy przed zastanawiamy się jak go spędzić – czy wyjechać zagranicę do ciepłych krajów, czy wynająć ze znajomymi domek w górach albo na Mazurach, czy udać się na bal, albo chociaż na bardziej wystawną dyskotekę w jednym z wielu modnych lokali we Wrocławiu.

Jeśli nie macie jeszcze planów, jak spędzić sylwestra we Wrocławiu, albo w ogóle nie planujecie czegoś większego, zawsze możecie zdecydować się na opcję, którą oprócz Was wybiorą tysiące wrocławian i osób, które w sylwestra do Wrocławia przyjadą. O czym mowa? Oczywiście o zabawie sylwestrowej na wrocławskim Rynku, która również w tym roku zostanie zorganizowana.

Sylwester na Rynku we Wrocławiu
zapowiada się w tym roku całkiem ciekawie. Wystąpią znane polskie gwiazdy, a koncerty zapowiadają się dość eklektycznie. Z jednej strony hasłem jest 100-lecie radości, co oczywiście związane jest z setną rocznicą odzyskania niepodległości, ale z drugiej strony prawdziwą perełką, szczególnie dla miłośników klasycznych rockowych brzmień, będzie koncert Natalii Sikory, która tuż przed dziewiątą wieczór rozpocznie swój koncert piosenek Janis Joplin. Natalia Zaśpiewa po gwieździe lat osiemdziesiątych – Lechu Janerce, którego występ zaplanowano na 19:25.

Po polskiej Janis Joplin wystąpi KOZAK SYSTEM – ukraiński zespół, który ma szansę rozgrzać publiczność do czerwoności, nawet jeśli pogoda będzie mroźna. To w godzinach 21:35 – 22:20. Potem rozpocznie się muzyczna podróż przez stulecie polskiej wolności z 18 piosenkami. Może niekoniecznie z tymi sprzed wojny, ale wiele przebojów sprzed 20,30, czy nawet 50 lat się pojawi.

W ten sposób przywitamy Nowy Rok, a po północy, już 1 stycznie, do pierwszej nad ranem, będzie przegrywał Afromental. Potem już pozostanie wrócić do domu na afterek.

A jak bawiliśmy się na Rynku we Wrocławiu rok temu? Przypomnijmy sobie:

Related Articles