Informator Wrocław

Markiza dla łódki? Czemu nie

Markiza dla łódki? Czemu nie

Markiza dla łódki? Czemu nie
26 czerwca
08:34 2017

Może nie leżymy nad morzem, ale to nie oznacza, że nie ma gdzie u nas popływać łódką. Niezależnie od tego, czy masz zamiar utrzymać łódź na przyczepie w doku lub w sklepie, zakup markizy dla łodzi to zawsze jest dobrym pomysłem. Markiza chroni łódkę na Odrze we Wrocławiu przed szkodliwym promieniowaniem UV, deszczem i śniegiem, gruzem i pyłem, a także wykonując funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą.

Oto kilka wskazówek, które powinny być brane pod uwagę przy wyborze markizy do łodzi, w tym – styl, materiał, wielkość i funkcja. Pamiętaj, że markiza, która najlepiej pasuje do twojej łodzi, będzie zależeć od typu łodzi, ilości czasu, podczas którego łódź będzie bez opieki, jak również przechowywania łodzi i warunków klimatycznych jakie napotyka łódź podczas przechowywania.

Niestandardowa markiza obejmuje specjalnie zaprojektowany namiot zgodne z marką, modelem i rokiem modelowym. Niestandardowe markizy podzielić można na dwa rodzaje – Snap i na uwięzi. Markiza na uwięzi jest najczęściej w formie namiotu. Namiot zawiera rozmiar łodzi, kształt i dodatkowe punkty mocowania.

Namiot jest zaprojektowany, aby dopasować różne typy łodzi. Zatem markiza może odpowiadać kilku różnym markom łodzi pod warunkiem, że mają podobną wielkość. Niemniej jednak większa ilość tkanki umieści pod namiotem akcesoria i urządzenia do przechowywania i zapobiegnie małym różnicom między rozmiarami marek i modeli łodzi. Te markizy są często wykorzystywane w celach turystycznych, przechowywania łodzi i parkowania.

Uniwersalne markizy są zwykle odcięte, tak aby pokryć szeroki zakres łodzi na zasadzie „jeden rozmiar dla wszystkich”. Te namioty są najlepiej nadają się do wykorzystania jako namiot pyłoszczelny i bardzo dobrze radzą sobie z zadaniem.

Related Articles