Informator Wrocław

Graj w LOTTO

Graj w LOTTO

Graj w LOTTO
23 listopada
18:15 2019

Jeśli się będzie miało szczęście, będzie można w totolotka wygrać nawet bardzo duże sumy. Jednak aby wiedzieć, jakie cyfry należy skreślać, powinno się obserwować statystyki lotto.

Wprawdzie wedle metody naukowej

ie ma to większego znaczenia, gdyż prawdopodobieństwo wylosowania danych liczb jest zawsze takie samo, to jednak nie trafiło się jeszcze, aby takie same właśnie liczby zostały trafione pod rząd, czy też w krótkim odstępie czasu. Statystyki lotto, a nawet całe systemy układane przez statystyków, czy tez matematyków pozwalają na stosowanie pewnych zmiennych do określania, jakie liczby powinny być skreślone.

Oni już zagrali w lotto

Ma to na celu zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej. Ponoć według niektórych, a przynajmniej autorów tych systemów, statystyki lotto dają pewność wygrywania stale niewielkich sum pieniędzy. Nie chodzi więc o trafienie szóstki, co raczej częste trafiania trójek, czy może czwórki, tak aby gra się bez problemu zwracała i dawała dodatkowo jakieś niewielkie dochody grającemu.

Oczywiście takie statystyki lotto

Są w pełni legalne a używanie ich do swoich zakładów nie grozi żadną kara. Nie wpływa to przecież w jakikolwiek sposób na wylosowane liczby, jakie oglądamy w telewizji każdego wieczora, tudzież sprawdzamy je w internecie na drugi dzień.

Każdy nałogowy gracz w totolotka powinien sam sobie po głębokim zastanowieniu odpowiedzieć na pytanie, czy statystyki lotto rzeczywiście pomogą mu w wygrywaniu, czy tez nie ma to nic wspólnego z matematyczną statystyką. Ale nawet ciekawostką jest przecież sprawdzić sobie, czy dane liczby na przestrzeni lat były kiedyś ustrzelone.

Related Articles