Informator Wrocław

Catering dietetyczny Wrocław – lista firm

Catering dietetyczny Wrocław – lista firm

Catering dietetyczny Wrocław – lista firm
17 lipca
21:17 2016

Catering dietetyczny staje się coraz modniejszym sposobem na zdrowe jedzenie. Firmy, które oferują catering dietetyczny doradzą nam, jaką dietę wybrać, zarówno w kontekście jej składu, jak i kaloryczności, ponieważ prawie wszystkie korzystają z porad dietetyka. Jest to bardzo wygodna forma odżywiania. Posiłki przyjadą o określonych porach do naszego domu lub pracy.

Warto dodać, że catering dietetyczny to nie tylko rozwiązanie, które warto zaproponować tym, którzy się odchudzają, ale również tym, którzy mają problemy zdrowotne. Część firm oferuje bowiem catering przeznaczony dla cukrzyków, nadciśnieniowców, osób mających problemy z nerkami lub wątrobą.

Jak wybrać catering dietetyczny? Pomijając oczywiste kwestie, jak cena, czy bogate menu, najważniejszą rzeczą jest to, aby firma była zaoferowała konsultacje dietetyka, który dobierze dietę w sposób indywidualny. Indywidualnie dobrana dieta spowoduje bowiem, że nasza kuracja przyniesie efekty.

We Wrocławiu działa kilkanaście firm oferujących catering dietetyczny. Oto niektóre z nich. Jeśli Twojej firmy, lub firmy, z usług której korzystasz brakuje, daj nam znać. Z pewnością ją dodamy do naszego informatora.

Fit and Yummy

adres: Wrocław, ul. Cukrowa 13 lok. 19
telefon: 71 307 38 00
mail: fitandyummy@fitandyummy.pl

Sztuka Jedzenia

mail: wroclaw@cateringdietetyczny.pl
telefon: 502-140-009

Catering na Diecie

adres: Wrocław, ul. Św. Wincentego 21, 50-252 Wrocław.
telefon: 514-917-640
mail: info@cateringnadiecie.pl

Jak Jeść

adres: Wrocław, ul. Czajkowskiego 120 – 122
mail: zamowienie@jakjesc.pl
telefon: 504-566-955

Sztuka Jedzenia Basic

mail: biuro@sjbasic.pl
mail: zamowienia@sjbasic.pl
telefon: 517-126-689

Related Articles